ERROR: You need to create the directory /var/www/html/moodledata/ with web server write access

ERROR: You need to create the directory /var/www/html/moodledata/ with web server write access

Distance: restante
amy
restante
by Laza Amalia - Monday, 20 February 2012, 03:00 PM

buna,am terminat anul III anul trecut,si nu stiu unde sa gasesc restantele care le am,iar la secretarat nu ne informeaza.va rog mult imi puteti spune unde pot sa ma uit pentru restante....o zi nuna.
Picture of Popa Carmen
Re: restante
by Popa Carmen - Monday, 20 February 2012, 06:36 PM

Restantele la disciplina drept se tin doar in semestrul al II-lea pentru ca este disciplina pt semestrul II. O sa va rog sa va uitati in luna iunie cind o sa fie restantele.
Picture of Clonda Aurica
by Clonda Aurica - Thursday, 8 March 2012, 10:16 AM

Buna Amalia,

pentru a te putea informa despre restantele pe care le ai va trebui sa-mi comunici din ce an, din ce semestru ai restante.

Aurica Clonda

secretar

Picture of Vuscan Florin
by Vuscan Florin - Wednesday, 6 June 2012, 01:46 PM

buna ziua ma scuzati de deranj nu mi-ati putea spune si mie cand sunt programate restantele la 2 materii ....eu sunt anu 3 acuma de la cig gr 3 si as dori sa stiu la materiile.... gestiune financiara a intreprinderi cu domnul profesor Chirila materie anu 2 semestrul 2 si gestiunea si contabiliatea institutiilor de credit cu domnul profesor Corneliu Bente materie de semstrul 1 anul 3 la aceasta am dat numai ex nu si restanta .... si m-ar interesa cand se da inainte de licenta
va multumesc mult de ajutor...